Reklama

Wjechał do rowu i dachował. Miał 2 promile

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 6 bm., na ul. Czarnieckiego w Przeworsku.

 24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego kierujący seatem leonem nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił nad nim panowanie, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował.

Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że kierujący miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, teraz odpowie przed sądem.


fot.KPP Przeworsk
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości