Reklama

Wjechał na tory mimo czerwonego światła [NAGRANIE Z MONITORINGU]

Jak pisze autor nagrania: kamera monitoringu uchwyciła tę niebezpieczną sytuację w środę po południu, 26 kwietnia. Na nagraniu widzimy ciężarówkę, która przepuszcza jadące ulicą auta, a następnie – nie zatrzymując się – przejeżdża przez tory. Chwilę później nadjeżdża pociąg.

Sytuacja miała miejsce 26 bm., ok. godz. 17, na przejeździe kolejowo-drogowym (ul. Borowa).

Jak informuje PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., kierowca ciężarówki, pomimo czerwonych świateł na sygnalizatorach, wjechał na tory tuż przed pociągiem relacji Rzeszów – Warszawa. 

 Spółka przygotowuje zgłoszenie na policję o zagrożeniu bezpieczeństwa przejeździe.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Łukasz - niezalogowany 2017-04-27 15:35:56

    Czemu nie podają w jakim mieście to się wydarzyło?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ryz_7 - niezalogowany 2017-04-29 15:58:46

    Ja tam nie widze zadnego swiatla tym bardzej czerwonej lampki informujacej o tym ze " jedzie ciuchcia" 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości