Jak pisze autor nagrania: kamera monitoringu uchwyciła tę niebezpieczną sytuację w środę po południu, 26 kwietnia. Na nagraniu widzimy ciężarówkę, która przepuszcza jadące ulicą auta, a następnie – nie zatrzymując się – przejeżdża przez tory. Chwilę później nadjeżdża pociąg.
Sytuacja miała miejsce 26 bm., ok. godz. 17, na przejeździe kolejowo-drogowym (ul. Borowa).Spółka przygotowuje zgłoszenie na policję o zagrożeniu bezpieczeństwa przejeździe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Czemu nie podają w jakim mieście to się wydarzyło?
Ja tam nie widze zadnego swiatla tym bardzej czerwonej lampki informujacej o tym ze " jedzie ciuchcia"