Reklama

Wjechał w murowany śmietnik. Miał niemal 2,5 promila

Do zdarzenia doszło ok. g. 5 rano 17 bm. na ulicy Sienkiewicza w Dębicy.


fot.KPP Dębica

Gdy powiadomieni o zdarzeniu policjanci przybyli na miejsce, zastali już tylko pusty pojazd "zaparkowany" na murze śmietnika.

Podróżujący nim mężczyźni postanowili ratować się przed konsekwencjami ucieczką. Nie cieszyli się jednak długo swą pomysłowością, ponieważ zgłaszający interwencję podał funkcjonariuszom ich rysopisy. Szybko zostali zatrzymani. 

Próbowali kolejnego fortelu – przekonywali policjantów, że nic nie wiedzą o sprawie. Jednak nie zaplanowali blefu ze szczegółami — jeden z nich w chwili zatrzymania trzymał w dłoni kluczyki od volkswagena...

33-latek miał 2,41 promila alkoholu, a 37-latek 2,30. Mężczyźni trafili do aresztu, by po wytrzeźwieniu wyjaśnili okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Dębica
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama