Do zdarzenia doszło 12 bm., ok. godz. 23.30 na skrzyżowaniu ulic Słonecznej z Wyszyńskiego. Kierujący był pijany.
26-letni mieszkaniec Lubaczowa stracił panowanie nad fiatem i wjechał w ogrodzenie. Następnie uciekł, zostawiając w samochodzie znajomego. Poszkodowanego pasażera odwieziono do szpitala, a policjanci ruszyli na poszukiwania kierowcy. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy próbował uciec – nieskutecznie.
Okazało się, że miał powody ku temu – niemal 2 promile alkoholu w organizmie.
Trafił do aresztu, po wytrzeźwieniu 26-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Zatrzymano jego prawo jazdy. Za swoje czyny odpowie przed sądem, za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.
Pasażer na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze