Gminę Fredropol obiegła w ostatnich dniach informacja, że jej wójt podał się do dymisji. – Od półtora roku mam odczucie, że część radnych nie chce dobrych zmian, tylko tego, żebym nie był wójtem – mówi w rozmowie z "Życiem Podkarpackim" Mariusz Śnieżek.
Wieść gminna niesie, że złożył Pan rezygnację z pełnionej funkcji. To prawda?Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie wójcie - Panu już podziękujemy i niech Pana żona też się poda do dymisji. ( raczej )Jak ludzie nie chcą Pana i też Pańskiej połowicy to uszanujcie to, odejdźcie z Honorem.
Weź chłopie kończ i wstydu oszczędź. Płaczesz, że Ci radni rzucają kłody pod nogi. I słusznie, bo masz ich za durniów i wieśniaków, którzy jak ten ciemny lud wszystko kupią. Chcesz Pan likwidować szkoły, bo za dużo kosztują, a w tym samym czasie zatrudnia Pan byłą wojewodę na funkcję wicewójta za dużą kasę. Nie płaci Pan nauczycielom należnych im świadczeń, o swojej kasie jednakże pamiętając. Nie wspomnę o tzw. sekretarzu gminy i jego "pracy" rownież za niezłe pieniądze. Niech Pan w wywiadzie opowie o atmosferze pracy w Urzędzie, którą Pan od lat z powodzeniem kreuje. Np. czy prawdą jest, że wydał Pan polecenie o natychmiastowej informacji, że do budynku Urzędu wszedł p. X lub p. Y? Parę kamyczków do Pana ogródka dało by się jeszcze rzucić, dlatego złóż Pan rezygnację. Nasza gmina zasługuje na lepszego gospodarza.
My już dziękujemy , Pora się zawijać razem tylko razem z żoną !
Panie Wójcie czy to nie Pan zaproponował budżet który został przez Radę Gminy przyjęty, nic tylko należy go teraz realizować. Jednak Panu przyświeca jeden cel, utrzymać się na stołku jak najdłużej idąc po trupach. Niszczy Pan ludzi którzy są Panu przeciwni za pieniądze gminy. Cały budżet układany jest na zasadzie ten mi sprzyja- temu dam, ten jest przeciw więc tam inwestycji nie będzie. Po trupach do władzy i dużej kasy. Zatrudnił Pan wicewójta za ciężkie pieniądze i to osobę bardzo kojarzoną z PO gdzie dzisiaj wszędzie karty rozdaje PIS, więc trzeba się spodziewać że żadnych pieniędzy ta gmina do końca kadencji nie dostanie. Czy taki jest interes gminy? Ale Pan na to nie zwraca uwagi tylko układa sobie karty do przyszłych wyborów. Promowanie kandydata na wójta na następną kadencje a sobie zapewnienie pracy na kolejne lata. Czyli zamiana na stołkach. Pan Wójt będzie się trzymał stołka dopóki się da, bo jest tak skłócony z samorządowcami podkarpacia różnych szczebli, że pracę będzie mu znaleźć bardzo trudno . Decyzję o rezygnacji może przyspieszyć tylko Kontrola z Regionalnej Izby Obrachunkowej i nieprawidłowości które mogą zostać ujawnione oraz nagła, nie wiedzieć, czemu rezygnacja Pani skarbnik z zajmowanego stanowiska. Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę jak najlepiej dla Gminy Fredropol.
Narescie to byłby dobry pomysł.i w końcu skoczylybysie plotki bo bardzo Pan je lubi.
Zwolnić też wszystkich radnych,a pieniądze przeznaczyć na głodne dzieci.Taki radny z Nowych Sadów wielki przeciwnik wójta przez trzy kadencje nic dobrego dla wioski i gminy nie zrobił?
Panie wójcie a może czas powiedzieć radnym o długach jakie pan zrobił w trakcie swojej kadencji? Może czas wypłacić nauczycielom świadczenie urlopowe( termin do końca sierpnia), świadczenie świąteczne ( od 2 lat niewypłacane). Czy sam Pan wypłaca sobie i innym pracownikom wszystko i w terminie???? Może czas traktować wszystkich tak samo???Chce Pan szukać oszczędności to po co zatrudnił Pan zastępcę? Nie wierzymy, że piastuje stanowisko za te same pieniądze co były pracownik- emeryt. Trzymamy za słowo - proszę złożyć rezygnację. Niech Pan uwierzy - NIE BEDZIĘMY PŁAKAĆ !!!!!!!!
Nie takich Bossów żeś my rozliczali, nie takie wojska radziecka wyprowadzały.Lepiej chłopie odejdz z Honorem- bier swoją babę również z sobą bo ona już na włosku wisi jak inni i VON Lepiej ustąp razem z babą nim was wyprowadzi CBA lub CBŚ.Ona też paniusia sobie pozwoliła tylko by podwyżki brała i od ciebie nieróbstwa nauczyła.Bierta i idzta - na msze damy na Kalwaryji.
żona dyrechtorka w dpsie to i ona się wyniesie bo ludzkie pojęcie przychodzi jak ona po podwyżki podchodzi.O zgrozo - jak tu żyć i jak to zdrowym być. Cały dzień nic nie robi na dupie siedzi ale wciaż chce więcej miedzi.
Ludzie wy jak pijawki!!!!utopilibyście w łyżce wody!!!!Zazdrość!!!!Ciągle narzekacie a pewno każdy z was nic dobrego nie zrobił!!!! Tego nie widzicie ile wójt zrobił dla gminy!!!!DROGI, PLACE ZABAW,itp.Co zrobił wcześniejszy wójt ????Żenada zastanówcie się nad sobą zanim cos napiszecie!!!
sąsiadka - w którym dps-ie jest dyrektorką? Bo w Huwnikach dyrektorem jest pani ZWL
Panie wojcie czas na prawde a wtedy wspolpraca z rada bedzie ukladala sie dobrze. Trzeba radnym powiedziec prawde o finansach gminy, o dlugach wobec nauczycieli oraz roznych zakladow. Oszczedzanie na szkolach wzamian za tworzenie sztucznych stanowisk. A swoja droga numer z pismem do wojewody wypisz wymaluj wziety od kolegi kandydata na posla P. Panie wojcie czas wydoroslec i zaczac szanowac ludzi.
Zacząć szanować ludzi to mało najlepiej jak zrezygnuje ze stanowiska. Po trupach do celu te słowa mówią wiele. Czas poważnie pomyśleć nad tym co Pan robi. Jest wielu chętnych i godnych tego stanowiska ludzi w regionie, którzy znają problemy rodzin z okolic, a nie tylko problemy swojej rodziny i najbliższych kolegów i koleżanek(np. byłej wojewody). Czekamy na jakieś zmiany najlepiej na ustąpienie ze stanowiska.
a jak on załatwił stanowicho dla żony ? i na jakie stanowicho ? chyba cud kalwaryjski nastał.o tym wie wójt, rada i nasza cała gromada.oj, będzie się działo,
Oj mili Państwo trzeba trochę sprytu by rzucać błotem a nie z tego samego komputera pisać podszywając się pod różne osoby :)Adresy IP jak na doni widać więc bez blamażu krytycy :)))))
Popieram ! Polska mentalność kopać leżącego ! Wszyscy zapomnieli co się działo za poprzedniego Wójta
Ludzie ile w was jadu!!!!W łyżce wody byście utopili!Startujcie też w wyborach jaki macie problem.Nie widzicie ile dobrego zrobił.Drogi, place zabaw nawet w takiej dechami zabitej wiosce jak Sólca!!!A wcześniejszy wójt co zrobił???Dajcie lepszego kandydata to go wybiorą jak na razie to nie ma.Gdyby był lepszy to wybrali by innego!!!
Panie Wojcie ...Ja Jozef przedsiebiorca z Sierakosc bardzo Pana prosze zeby pan zrezygnowal ze stanowiska ,wszyscy wiemy ze jak pan jest to musimy gminie placic za dziaki a jak bedzie ktos inny to dostaniemy za darmo. Bardzo Pana prosze o to.Joziu
Masz racje post Goscia i opinii też z jednego IP.
"Marian" i "Zbigniew" też bliźniacy chyba jedno jajeczni :))))
I bardyo dobrze że z jednego IP bo rodziny mają jeden komputer,a jak ma wyjść prawda i obiektywizm to i z tego też może !!!!Twój IP i miejsce też widzę.Dowody są i zdaję sobie sprawę co piszę. Są dowody i świadkowie.Na żądanie Twoje mogę Ci podać swoje IP i bez "blamażu" jak to nazywasz.Prawda czasu - prawdą Internetu.Prawda w oczka kole ??
Hoho nie ładnie tak nie lubić swojego jeszcze cały czas pracodawcy :)A jeżeli chodzi o IP to przecież go nie ukrywam, poza tym wcale Pana o którym mowa w artykule wcale nie lubię ani nie popieram tylko o obiektywną ocenę tutaj biega.A tutaj ani obiektywizmu ani pełnej prawdy chociażby o Dyrektorce z DPS-u, słabiutkie coś rozeznanie w okolicy widać
PISuarki pchaja sie do korytka . Natym poziomie wladzy nie powinno byc zadnej przynaleznosci partyjnej . Gdyby radni pracowali za diete jak bylo dawniej to by byli ludzie zaangarzowani imieli rozeznanie wtemacie gospodarnoscia Gminy,teraz wazne jest tylko korytko !!!
Taki jest poziom wiedzy p radnego z Kalwari ze na sesji Hermanowice nazywa gmina
poprzedni wojt wysluchal kazdego a ten ma wyzszosc i innych poniza moze zrobil wiecej ale to nie za jego pieniadze przed wyborami to byl mily a pozniej wyzystuje swoje stanowisko i posluguje sie innymi
W każdej bajce trochę prawdy jest.
NOWA bruździ?
Panie wójcie - Panu już podziękujemy i niech Pana żona też się poda do dymisji. ( raczej )Jak ludzie nie chcą Pana i też Pańskiej połowicy to uszanujcie to, odejdźcie z Honorem.