25 i 26 marca br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 20. kolejkę spotkań.
Lider z Wólki Pełkińskiej nie przejął się zbytnio pierwszą porażką w sezonie i powetował sobie tę stratę rozgromieniem ekipy z Jasła. Pokonali Czarnych 1910 5:1 (1:1), a autorami bramek byli: Krzysztof Pietluch 2 (61. i 72. min), Mateusz Kocur (13. min), Karol Skuba (75. min) i Krystian Wrona (90.+2 min). Dzięki remisowi Izolatora z LKS Pisarowce, podopieczni Grzegorza Sitka zwiększyli jeszcze przewagę nad najgroźniejszymi rywalami.
Z remisu „Izolacji” ucieszyli się także w Sieniawie, bo tuż za plecami Wólczanki usadowił się Sokół, dystansując zespół z Boguchwały. Zespół Tomasza Orłowskiego wygrał w tej kolejce z Głogovią Głogów Małopolski 3:1 (0:0). Gole dla Sokoła strzelili: Sebastian Padiasek (82. min), Mateusz Jędryas (89. min) i Dawid Gnatek (90. min).
Nie zachwyciły pozostałe nasze IV-ligowe ekipy. Grając u siebie, Piast Tuczempy zgubił punkty ze Stalą Gorzyce, remisując 1:1 (0:1), a jedyną bramkę zdobył Kacper Rączka (59. min). KS Wiązownica bezbramkowo zremisował ze Stalą Nowa Dęba, podobnie jak Orzeł Przeworsk z Sokołem Nisko.
Kompromitujący remis 0:0 w derbowym pojedynku w Pruchniku zanotowała Polonia Przemyśl, która, po wzmocnieniu składu i imponującej inauguracji w Nisku, wygląda na to, że wróciła na stare, złe tory, które mogą poprowadzić w przepaść. Warto dodać, że dla ambitnego Startu to dopiero drugi punkt w trwającym sezonie.
Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 0:0
Start: Czerwiński – Jarosz (60. Garbarz), Pańko, J. Barszczak, Gilarski – Kamiński, Stanik, M. Mikłasz, Smalec (88. Sieńko) – Yablonskyj – W. Znamieńczyków.
Polonia: Cisek – Kmiotek, Kuźniar, Kocój, Solarz – Skała, Kazek – Wanat, Trawka, Głuszko – Adamski.
Sędziował: Jakub Koza (Dębica). Żółte kartki: Smalec, M. Mikłasz oraz Kocój. Widzów: 250.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze