Piłkarze III ligi rozegrali 7. kolejkę mistrzowskich spotkań. Nasze zespoły zdobyły w niej jeden punkt.
Zespołowi kierowanemu przez Marcina Wołowca wcale nie prorokowano łatwej przeprawy w Radzyniu Podlaskim. Był wprost przeciwnie. Orlęta są bardzo groźne na własnych „śmieciach”, ale Wólczanka Stal Systems – przed tym pojedynkiem – jeszcze nie przegrała w tym sezonie na wyjeździe. I passę podtrzymała. Po słabym spotkaniu, ale tego za kilka chwil nikt nie będzie pamiętać. Oba zespoły zaimponowały jednym: dziesiątkami wrzutek w pole karne obu bramkarzy. Tyle, że kompletnie nic z tego nie wyniknęło. Trzeciej porażki w sezonie, a drugiej pod wodzą Ryszarda Kuźmy, doznał Sokół. Tym razem ekipa z Sieniawy była gorsza o jedno trafienie od KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, przegywając 1:0 (1:0).
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 0:0
Orlęta: Klebaniuk – Ciborowski, Kursa, Chyła, Szymala – Renkowski, Sułek (58. Imbronjew), Ilczuk (81. Syryjczyk), Sadowski (87. Rycaj) – Gałązka, Chmielewski (52. Kalita).
Wólczanka Stal Systems: Kubik – Bury (70. Mazurek), Wrona, Gul, Łazarz – Kocur (66. Kądziołka), Podstolak, Tabor (89. Olejarka), Kłos – Chorolskyj (72. Khachidze) – Matofij (66. Szczypek).
Sędziował: Jakub Pieron (Kielce). Żółte kartki: Gałązka, Sułek, Ciborowski, Imbronjew oraz Wrona i Mazurek. Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze