Reklama

Wólczanka Stal Systems „wyrąbała” punkt. Trzecia porażka Sokoła

Piłkarze III ligi rozegrali 7. kolejkę mistrzowskich spotkań. Nasze zespoły zdobyły w niej jeden punkt.

Zespołowi kierowanemu przez Marcina Wołowca wcale nie prorokowano łatwej przeprawy w Radzyniu Podlaskim. Był wprost przeciwnie. Orlęta są bardzo groźne na własnych „śmieciach”, ale Wólczanka Stal Systems – przed tym pojedynkiem – jeszcze nie przegrała w tym sezonie na wyjeździe. I passę podtrzymała. Po słabym spotkaniu, ale tego za kilka chwil nikt nie będzie pamiętać. Oba zespoły zaimponowały jednym: dziesiątkami wrzutek w pole karne obu bramkarzy. Tyle, że kompletnie nic z tego nie wyniknęło. Trzeciej porażki w sezonie, a drugiej pod wodzą Ryszarda Kuźmy, doznał Sokół. Tym razem ekipa z Sieniawy była gorsza o jedno trafienie od KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, przegywając 1:0 (1:0).

 

Reklama

Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 0:0
Orlęta: Klebaniuk – Ciborowski, Kursa, Chyła, Szymala – Renkowski, Sułek (58. Imbronjew), Ilczuk (81. Syryjczyk), Sadowski (87. Rycaj) – Gałązka, Chmielewski (52. Kalita).
Wólczanka Stal Systems: Kubik – Bury (70. Mazurek), Wrona, Gul, Łazarz – Kocur (66. Kądziołka), Podstolak, Tabor (89. Olejarka), Kłos – Chorolskyj (72. Khachidze) – Matofij (66. Szczypek).
Sędziował: Jakub Pieron (Kielce). Żółte kartki: Gałązka, Sułek, Ciborowski, Imbronjew oraz Wrona i Mazurek. Widzów: 200.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama