Reklama

Wpadł w poślizg, wjechał w wysepki

Do kolizji doszło dzisiaj rano, 7 bm., przed godz. 9, w Zadąbrowiu.

– Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem bora, 37-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, jadąc drogą krajową nr 77 w kierunku Przemyśla,  nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg. Następnie uderzył w wysepki wyznaczające przejście dla pieszych – informuje oficer prasowy sierż. szt. Marta Fac.

Kierujący i podróżujący z nim 20-letni pasażer nie odnieśli obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Ukarano go mandatem.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości