Przyrzeczenie zgodne z kodeksem etyki zawodowej pielęgniarki i położnej było jednym z głównych punktów wręczenia dyplomów licencjackich w Państwowej Wyższej Szkole Techniczo-Ekonomicznnej w Jarosławiu.
Do grona białego personelu dołączyło 89 osób. Głównie kobiet. Absolwenci otrzymali dyplomy z rąk prorektora ds. studenckich, dra inż. Ryszadra Pukały w obecności kolegów z młodszych lat. Wśród kończących naukę było kilku mężczyzn, jednak w zdecydowanej większości jest to kierunek kobiecy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze