Reklama

Wręczenie dyplomów absolwentom pielęgniarstwa

26/03/2016 09:18

Przyrzeczenie zgodne z kodeksem etyki zawodowej pielęgniarki i położnej było jednym z głównych punktów wręczenia dyplomów licencjackich w Państwowej Wyższej Szkole Techniczo-Ekonomicznnej w Jarosławiu.

Do grona białego personelu dołączyło 89 osób. Głównie kobiet. Absolwenci otrzymali dyplomy z rąk prorektora ds. studenckich, dra inż. Ryszadra Pukały w obecności kolegów z młodszych lat. Wśród kończących naukę było kilku mężczyzn, jednak w zdecydowanej większości jest to kierunek kobiecy.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama