Reklama

Wreszcie bez porażki! Texom Sokół Sieniawa razy dwa

8. kolejka III-ligowych spotkań była pierwszą, w której dwie drużyny z naszego regionu, występujące w tej klasie rozgrywkowej, nie przegrały. Ba, Texom Sokół Sieniawa wygrał drugi mecz z rzędu!

Środa, 8 września br., był dniem chwały dla ubiegłosezonowego wicemistrza III-ligowych rozgrywek, ekipy Texom Sokół Sieniawa. Zespół odniósł wreszcie pierwsze zwycięstwo w sezonie. Przed rywalizacją w tej kolejce wiadomo było, że któraś z dwóch drużyn z naszego regionu na pewno swój marny punktowy dorobek powiększy (tak Texom Sokół, jak i Wólczanka Stal Systems zdobyły do tej pory po jednym punkcie). Z prostej przyczyny: grały ze sobą. Derbowe spotkanie rozegrane zostało w bardzo nietypowym terminie, bo w samo południe. Mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie bramek, ale finalnie padł tylko jeden gol. Jego autorem w 78. min był pomocnik gości Dominik Pikiel. Mimo wygranej, dwa dni później stanowisko stracił trener Łukasz Chmura, a w spotkaniu z Unią Tarnów zespół prowadził jego dotychczasowy asystent Dariusz Majcher. I z sukcesem, bo sieniawianie wygrali drugi raz z rzędu. Na triumf poczekać musi jeszcze Wólczanka Stal Systems. Nie zdołała pokonać w Tomaszowie Lubelskim beniaminka, ale także nie przegrała, inkasując drugi punkt w sezonie.

 

Reklama

Texom Sokół Sieniawa – Unia Tarnów 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Biały 77. min (samobójcza).

 

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 D. Szuta 24. min, 2:0 Słotwiński 36. min, 2:1 Podstolak 60. min (karny), 2:2 Lorek 74. min.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama