Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska zapowiedziała 27 czerwca br. w Toruniu powrót 8-letnich podstawówek, 4-letnich liceów, 5-letnich techników oraz reformę szkolnictwa zawodowego. Ma to być, jak zapewnia, dobra zmiana. Co sądzą o projekcie dyrektorzy przemyskich placówek oświatowych? Opinie są podzielone.
Na chwilę obecną rząd wcielił w życie dewizę „koniec z uczeniem pod testy” i zlikwidował sprawdzian szóstoklasisty. Cel dalszych reform to „uratowanie potencjału polskiej edukacji” w obliczu narastającego kryzysu demograficznego.

fot.oprac. A. Kalinowska
Niektóre elementy reform oświaty w ostatnich 25 latach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wybaczamy i prosimy o wybaczenie https://www.youtube.com/watch?v=x3unWJsdOxE
To dobra wiadomosc a ponadto dobrze ze PIS wygral wybory i rzadzi dobra zmiana.
co za idiota z ciebie. Idz do takiej szkoly gimnazjum teraz i wyobraz sobie ze te cpuny beda znecac sie nam mnaluchami bo nauczycieli guzik zrobia. pisiory nie wiedza co robic to przywracaja komunizm bo kaczor tylko na tym sie zna.
Wybaczamy i prosimy o wybaczenie https://www.youtube.com/watch?v=x3unWJsdOxE
To dobra wiadomosc a ponadto dobrze ze PIS wygral wybory i rzadzi dobra zmiana.
co za idiota z ciebie. Idz do takiej szkoly gimnazjum teraz i wyobraz sobie ze te cpuny beda znecac sie nam mnaluchami bo nauczycieli guzik zrobia. pisiory nie wiedza co robic to przywracaja komunizm bo kaczor tylko na tym sie zna.