Reklama

Wspólne kolędowanie maluchów [ZDJĘCIA]

Od 2 lutego ostatnie świąteczne dekoracje znikają z naszych domów, a czas obfitujący w spotkania z żywą kolędą mamy już za sobą. Ostatnim pretekstem do wspólnego śpiewania było Spotkanie Kolędowe w SP 11.

Coroczne Spotkanie Kolędowe odbyło się 1 lutego w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu.

Tego dnia rozśpiewały się przybyłe wraz z opiekunami dzieci z przedszkoli: sióstr służebniczek i felicjanek, z przedszkola nr 20 oraz nr 9, a także uczniowie ze świetlicy przy SP 15 i SP 11.

Każda grupa świetnie przygotowanych maluchów zaprezentowała zebranym swój krótki program artystyczny. Występy przeplatane były wierszami deklamowanymi przez nauczycielki SP 11 Małgorzatę Banicką i  Anetę Jabłońską. W spotkaniu wzięła udział także dyrektor Beata Kosicka-Siwak. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości