Od 2 lutego ostatnie świąteczne dekoracje znikają z naszych domów, a czas obfitujący w spotkania z żywą kolędą mamy już za sobą. Ostatnim pretekstem do wspólnego śpiewania było Spotkanie Kolędowe w SP 11.
Coroczne Spotkanie Kolędowe odbyło się 1 lutego w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu.
Tego dnia rozśpiewały się przybyłe wraz z opiekunami dzieci z przedszkoli: sióstr służebniczek i felicjanek, z przedszkola nr 20 oraz nr 9, a także uczniowie ze świetlicy przy SP 15 i SP 11.
Każda grupa świetnie przygotowanych maluchów zaprezentowała zebranym swój krótki program artystyczny. Występy przeplatane były wierszami deklamowanymi przez nauczycielki SP 11 Małgorzatę Banicką i Anetę Jabłońską. W spotkaniu wzięła udział także dyrektor Beata Kosicka-Siwak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze