Reklama

Wspomóż ogrodników i handlarzy. Kup chryzantemy choćby na balkon!

Wedle wczorajszej decyzji rządu od dziś, 31 bm., do 2 listopada ma obowiązywać zakaz wstępu na cmentarze, tymczasem rośliny przygotowane na sprzedaż już czekają. Wspomóżmy handlarzy.

Ogrodnicy i handlowcy znaleźli się w trudnej sytuacji, jako że nie będą mogli sprzedać znacznych ilości kwiatów. Stąd pomysł, żeby te rośliny – występujące w najrozmaitszych kolorach i formach – wykorzystać choćby do ozdoby balkonów, tarasów czy ogrodów i w ten sposób wspomóc lokalnych dostawców.

Znicze się nie zmarnują, niesprzedanych roślin nie da się przechować na przyszły rok.  

Nie wybierasz się w okolice cmentarza czy na ryneczek, ale chcesz pomóc? Wygoogluj "ogrodnictwo" lub "chryzantemy" i sprawdź na mapce, gdzie w pobliżu domu kupisz rośliny.

UWAGA! AKTUALIZACJA
Premier Mateusz Morawiecki oświadczył, że będzie pomoc dla handlowców. Rośliny mają odkupić ternowe oddziały ARiMR i KOWR. Ponadto z funduszu Covid zrefundowane zostaną koszty samorządów, które prowadzą podobną akcję.



san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    doktór - niezalogowany 2020-10-31 15:59:48

    Jak dadzą PO 5 zł to bardzo chętnie będziemy kuPOwać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2020-10-31 16:24:11

    Masz zryty beret, Ale "latającemu" ogrodnikowi dał byś zarobić i jeszcze laskę marszałkowską byś "hapnął"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jan - niezalogowany 2020-10-31 17:08:52

    Chętnie kupię  ładne kwiaty ale wyłącznie od producenta, to oni włożyli pieniądze i pracę , handlowcy mnie nie interesują.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości