Premier Mateusz Morawiecki, minister zdrowia Łukasz Szumowski i minister edukacji Dariusz Piontkowski poinformowali podczas dziesiejszej, 9 kwietnia, konferencji prasowej o nowych obostrzeniach.
Wszystkie wcześniejsze zasady pozostają w mocy i obowiązują do 19 kwietnia.
Ponadto przedłużone zostają obostrzenia dotyczące:
– szkół, uczelni, przedszkoli, lotniczego i kolejowego ruchu międzynarodowego – do 26 kwietnia – przekraczania granic Polski przez cudzoziemców – do 3 majaTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niech mnie cmoknął nie mam zamiaru kupować maski i przepłacać a robić też nie zamierzam
oni nie beda ciebie cmokac tylko wypisza mandat i zaplacisz braciszku 500zl Nie ma wyjatku skoro musimy to trzeba sie dostosowac dla twojego dobra i innych
Naciągają tylko ludzi na niepotrzebne wydatki. A tą waszą maseczkę o kant dupy można roztłuc. Maseczka wytrzymuje jedynie 30 min. a dalej jest już siedliskiem bakterii i grzybów, ale wytłumacz to tym ignoranckim głupolom.Ps. Ciekawe co jeszcze ''mądrego'' wymyślą ?!?
UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
Jeszcze nie tak dawno przed epidemią zasłanianie twarzy w miejscach publicznych było karalne. Chory kraj i chore przepisy
Najważniejsze są wybory żeby się odbyły https://www.youtube.com/watch?v=9nXqn5Fsi_o
Teraz bawełniane kolorowe i białe zużyte majteczki są przerabiane masowo na maseczki i pomyśleć tylko ze kiedyś inna część ciała się tym zasłaniała
Czemu wprowadzacie w błąd, przepisy mówią o zasłanianiu ust i nosa, a nie noszeniu maseczek, mogę je zasłonić nawet ręką. Psychoza jak widać nadal się rozszerza.
Czy przepisy dotyczące maseczek obejmują też Kaczyńskiego? A moż eon jest wyjęty spod prawa? Jeździ na Wawel. To mnie nie wolno?
rząd ma zapewnic nie po to płącę podatki zebym kupował lub sam szył. jeżeli rząd nie jest w stanie to nie powinien wymagac. to tak samo jak bym cię zmusił do latania mimo ze nie zapewniam niczego
Poza tym przypomnij wszystkim kto z 3 tyg temu mówił w sejmie ze MASECZKI są BEZUŻYTECZNE. Nie przypadkiem Szumowski
"Od 16 kwietnia br. obowiązkowe zasłanianie ust i nosa. Każda osoba w miejscu publicznym będzie musiała nosić maseczkę, szalik czy chustkę, która zakryje zarówno usta, jak i nos. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy " - i czy Ci się to podoba czy nie masz obowiązek do przestrzegania tych zasad a jak nie po PO KIESZENI i to ostro aż dupa będzie bolała.
Nie. Jeszcze nie czas na to żeby wirus znikł. Nadal są osoby, które są zepsute.Myślę, że tak przynajmniej do września powinien być wirus obecny.
A od października do kwietnia od nowa
Już wiem, dlaczego Kurdupel nie złapie wirusa, bo jest od niego mniejszy
Przyszedł czas dla kibiców teraz szaliki klubowe na twarz i do boju na koronawirusa
Niech mnie cmoknął nie mam zamiaru kupować maski i przepłacać a robić też nie zamierzam
oni nie beda ciebie cmokac tylko wypisza mandat i zaplacisz braciszku 500zl Nie ma wyjatku skoro musimy to trzeba sie dostosowac dla twojego dobra i innych
Naciągają tylko ludzi na niepotrzebne wydatki. A tą waszą maseczkę o kant dupy można roztłuc. Maseczka wytrzymuje jedynie 30 min. a dalej jest już siedliskiem bakterii i grzybów, ale wytłumacz to tym ignoranckim głupolom.Ps. Ciekawe co jeszcze ''mądrego'' wymyślą ?!?