– Zastanawiam się, czy obecny okres to dobry czas na wycinanie drzew, a niedawno byłam świadkiem, jak wycięto niemal 100-letnią wierzbę przy bloku przy ulicy Glazera. Z tego co wiem, kolejnej mieszkańcy też chcą się pozbyć, a daje ona cień i jest miejscem, w pobliżu którego bawią się dzieci.
– Po niedawnej przycince został też kikut drzewa przy ulicy Łukasińskiego – wygląda zresztą fatalnie. Według mojej wiedzy najlepszy czas na przycinki czy wycinki drzew to okres od listopada do marca. Teraz to ryzykowne, bo mogą być już zasiedlone przez gniazdujące ptaki. Pytanie, czy ktoś to w ogóle bierze pod uwagę? – zastanawia się mieszkanka miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze