Trwa dezynfekcja z powodu zagrożenia wirusem SARS-CoV-2. Petenci nie zostaną obsłużenie wyłącznie dziś, 12 października. Jutro, 13 bm. wydział pracuje normalnie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Miała być walka z pandemią w obronie ludzi.Jest walka z ludżmi w obronie pademii. Dziękujemy Ci Rządzie
Miała być walka z pandemią w obronie ludzi.Jest walka z ludżmi w obronie pademii. Dziękujemy Ci Rządzie