Reklama

Wykopał na swojej posesji granaty z czasów II wojny

17/11/2016 09:00

– 17 granatów pochodzących prawdopodobnie z okresu II wojny światowej odnalazł mieszkaniec Rakszawy podczas prac na swojej posesji. Niebezpiecznym znaleziskiem zajmą się saperzy – informuje KPP w Łańcucie.

Miejsce w którym zostały odnalezione niewybuchy zostało zabezpieczone przez policjantów.

– W poniedziałek tuż przed godz. 10 dyżurny łańcuckiej komendy odebrał zgłoszenie o znalezieniu w Rakszawie siedemnastu metalowych przedmiotów, które mogą być niewybuchami z wojny. Mieszkaniec tej miejscowości wykopał je podczas prac na swojej posesji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze przeprowadzili rozpoznanie minersko-pirotechniczne. Odnalezione niewypały to silnie skorodowane granaty nasadkowe z czasów II wojny światowej. Łańcuccy policjanci zabezpieczyli znalezisko do czasu przyjazdu saperów – dodaje KPP.


KPP Łańcut, bp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kicia - niezalogowany 2016-12-05 21:51:00

    Trudna sprawa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości