Reklama

Wynajęli dom, założyli uprawę marihuany

08/04/2016 11:18

Policjanci z Rzeszowa zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Plantację założyli i prowadzili w wynajmowanym domu dwaj rzeszowianie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 161 krzewów konopi oraz ponad 260 gramów marihuany.

Informacje o prowadzonej uprawie uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Z zebranych informacji wynikało, że dwaj mieszkańcy Rzeszowa w wieku 38 i 44 lat, w wynajętym domu przy ulicy Warneńczyka, założyli i prowadzili uprawę konopi. 

W poniedziałek policjanci udali się na miejsce. W tym czasie do domu przyjechało dwóch podejrzewanych mężczyzn. Gdy wychodzili z domu zostali zatrzymani przez policjantów. Profesjonalnie prowadzona uprawa wyposażona była we wszystkie niezbędne urządzenia, łącznie z elektronicznymi miernikami wilgotności i temperatury. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli 161 sztuk krzewów konopi oraz cały znajdujący się tam sprzęt. Znaleźli również ponad 260 gramów marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krzys - niezalogowany 2016-04-08 18:46:18

    Tak jakby to na poddaszu było.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości