Reklama

Wypadek na autostradzie A4. 5 osób trafiło do szpitala [ZDJĘCIA]

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 31 lipca, przed g. 14, pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem. Do szpitala trafiło 5 osób z opla, którym kierował jarosławianin.


fot.KPP Łańcut


fot.KPP Łańcut
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    izzz - niezalogowany 2017-08-01 21:53:04

    Tak to było: https://www.youtube.com/watch?v=XXYO6dB86LQ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sb - niezalogowany 2017-08-01 22:13:17

    To nie jest żadna nowość. Regularnie jezdze trasą Przemyśl-Rzeszów i zawsze sie zdazy jakis idiota który nie poczeka i wpier***a się na lewy pas. A to nie są juz predkosci rzędu 50km/h. Ludzie myślcie troche. Tak można zginąć !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości