Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 31 lipca, przed g. 14, pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem. Do szpitala trafiło 5 osób z opla, którym kierował jarosławianin.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak to było: https://www.youtube.com/watch?v=XXYO6dB86LQ
To nie jest żadna nowość. Regularnie jezdze trasą Przemyśl-Rzeszów i zawsze sie zdazy jakis idiota który nie poczeka i wpier***a się na lewy pas. A to nie są juz predkosci rzędu 50km/h. Ludzie myślcie troche. Tak można zginąć !!!
Tak to było: https://www.youtube.com/watch?v=XXYO6dB86LQ
To nie jest żadna nowość. Regularnie jezdze trasą Przemyśl-Rzeszów i zawsze sie zdazy jakis idiota który nie poczeka i wpier***a się na lewy pas. A to nie są juz predkosci rzędu 50km/h. Ludzie myślcie troche. Tak można zginąć !!!