Poszkodowani z poważnymi obrażeniami trafili do szpitali w Jarosławiu i Przemyślu.
Dzisiaj, 2 stycznia, tuż po godzinie 6.30, w Duńkowicach doszło do zderzenia volkswagena bora z oplem vectrą. Prawdopodobnie w momencie, gdy kierujący oplem zawracał na jezdni.
Poważnie ranni zostali 46-letni kierujący oplem i jego 35-letni pasażer, obaj mieszkańcy gminy Radymno trafili do szpitala w Jarosławiu.
39-letniego kierowcę volkswagena, również mieszkańca gminy Radymno, przewieziono do szpitala w Przemyślu. Obaj kierujący byli trzeźwi.
Droga na tym odcinku była zablokowana, jednak już nie ma utrudnień. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z KP w Radymnie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.https://www.google.pl/maps/place/37-551+Du%C5%84kowice/@49.9468162,22.8613222,12.5z/data=!4m5!3m4!1s0x473b62333b564355:0x36e17bc3e7fcc42a!8m2!3d49.9638963!4d22.8905121o tu
Pomiedzy Radymnem a Korczowa sa Dunkowice.
Za Żurawicą są Duńkowiczki, a nie Duńkowice.
Gdzie są dunkowice ?
https://www.google.pl/maps/place/37-551+Du%C5%84kowice/@49.9468162,22.8613222,12.5z/data=!4m5!3m4!1s0x473b62333b564355:0x36e17bc3e7fcc42a!8m2!3d49.9638963!4d22.8905121o tu
Pomiedzy Radymnem a Korczowa sa Dunkowice.