Reklama

Wypadek w Futorach. 5 osób w szpitalu

Do zdarzenia doszło wczoraj, 29 bm., po godz. 20, w Futorach.

– Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renaultem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zastosował się do znaku „STOP”, przez co doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym osobowym oplem. Pasażerka opla i oraz cztery osoby podróżujące renaultem trafiły do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne – mówi sierż. sztab. Monika Tomczyszyn Pachołek, oficer prasowy KPP w Lubaczowie.

Kierowcy byli trzeźwi. 19-latkowi kierującemu renaulta za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa zatrzymano prawo jazdy, które miał od zaledwie kilku dni.

Reklama


fot.Rafał Morawski


fot.Rafał Morawski
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tytus Szyluk - niezalogowany 2017-03-30 12:29:55

    Niewiarygodne nie do wiary

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Grażyna - niezalogowany 2017-03-30 12:31:02

    Ola Boga, gówniarz się prawka dorwał 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jan Pawulon - niezalogowany 2017-03-30 12:32:28

    Jan  pawulon mowi ze oni poszli do nieba i graja w tibie se

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości