Reklama

Wypadek w Nizinach. Obaj kierujący w szpitalu

Policjanci z przemyskiej komendy pracowali na miejscu zdarzenia dziś, ok. g. 7 rano.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 23-letni przemyślanin kierujący suzuki wagon na skrzyżowaniu na wysokości domu ludowego w Nizinach nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo 51-letniemu kierującemu renault scenic.

W wyniku zderzenia renault się obrócił i wylądował w rowie, a kierujący suzuki został zakleszczony w samochodzie. Uwolnili go strażacy.  

Kierowców przewieziono do szpitala. Obydwaj byli trzeźwi, ale w trakcie policyjnych czynności wyszło na jaw, że 23-latek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    janek - niezalogowany 2016-07-08 13:37:47

    i u 23-latka "żyć" zrobiła się bardzo mokra

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2016-07-18 22:53:33

    Zmieńcie organizacje ruchu. Droga Walawa - Sośnica niech będzie z pierwszeństwem przejazdu.Na tej drodze odbywa się większy ruch.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości