Reklama

Wypadek w Rudce. Do szpitala trafiło 5 osób [ZDJĘCIA]

03/01/2026 07:49

W poniedziałek, 29 grudnia, po g. 15 w Rudce miało miejsce zdarzenie drogowe, w wyniku którego do szpitala trafiło 5 osób.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Jetta, 30-letnia mieszkanka Krakowa nie upewniła się, co do wykonania bezpiecznego manewru wyprzedzania czym zmusiła kierującego bmw do gwałtownego hamowania w wyniku czego pojazd zjechał z drogi i dachował. Kierujący pojazdami oraz trzech pasażerów z bmw. zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. 

– Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia

Reklama

– przekazała przeworska policja. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/01/2026 15:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości