W Pawłosiowie 14 bm. doszło do zderzenia dwóch pojazdów i uszkodzenia kolejnego, zaparkowanego na poboczu.
Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca mini cooperem 43-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów nie dostosowała prędkości do nie najłatwiejszych warunków panujących na drodze i w efekcie na łuku uderzyła w audi 80.
Kierujący audi 37-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów wjechał do przydrożnego rowu. Mini cooper zaś uderzył jeszcze w zaparkowanego na wjeździe do posesji peugeota partnera.
Zarówno kierująca mini cooperem, jak i kierujący audi doznali obrażeń ciała, oboje trafili do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A gdzie była solarka? Jak zwykle powiaat ma gdzies i tylko oszczedza
Zaraz sorka potrzebna? A po co? kiedyś nie było solarek a polonezy miały napęd na tył i jakoś ludzie jeździli. Jak jest zima to wiadomo ze jest slisko a jak ktoś nie może tego pojąć niech siedzi w domu.
Solarki??? Zbyt dużo LSD jednak... w takiej metropolii jak Pawłosiów, wystarczy mieć zimówki i ograniczyć prędkość, a nie kozaczyć. Solarki to zło naszego utrzymania dróg - kosztowne i niszczą blachy naszych aut w zastraszającym tempie.
Jezeli ktos z poszkodowanych potrzebuje auta zastepczego zupelnie bezplatnie (wszystko pokrywa OC sprawcy) Prosze o kontakt sabina176@onet.eu lub pod nr. Tel 519-559-801 ZERO OPLAT
A gdzie była solarka? Jak zwykle powiaat ma gdzies i tylko oszczedza
Zaraz sorka potrzebna? A po co? kiedyś nie było solarek a polonezy miały napęd na tył i jakoś ludzie jeździli. Jak jest zima to wiadomo ze jest slisko a jak ktoś nie może tego pojąć niech siedzi w domu.
Solarki??? Zbyt dużo LSD jednak... w takiej metropolii jak Pawłosiów, wystarczy mieć zimówki i ograniczyć prędkość, a nie kozaczyć. Solarki to zło naszego utrzymania dróg - kosztowne i niszczą blachy naszych aut w zastraszającym tempie.