Reklama

Wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Dachował

Do niebezpiecznej sytuacji na drodze doszło wczoraj, 14 bm., około godz. 12.30, w Połomi, na DK 19.

Kierujący audi 18-latek wyprzedzał kilka pojazdów w miejscu niedozwolonym. Swoim zachowaniem stworzył realne zagrożenie dla motocyklisty, który jechał z przeciwnego kierunku. Kiedy 18-latek zorientował się, że może dojść do czołowego zderzenia, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i dachował.

Podróżował z pasażerem, obaj mogą mówić o szczęściu, ponieważ żaden z nich nie ucierpiał.
Kierujący był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, które dostał 3 miesiące temu.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    BoTak - niezalogowany 2017-05-15 14:26:41

    Jeszcze kulkę w łeb powinni mu załadować = jednego kretyna mniej na świecie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ty - niezalogowany 2017-05-15 14:26:58

    Zatrzymali mu audi prawo jazdy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kaska - niezalogowany 2017-05-15 15:11:32

    Takich najduchow to powinni odrazu za kratki .Dostal prawko i zgrywa cwaniaka co to on nie potrafi a tak naprawde   to daleko mu do przecietnego kierowcy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości