Do niebezpiecznej sytuacji na drodze doszło wczoraj, 14 bm., około godz. 12.30, w Połomi, na DK 19.
Kierujący audi 18-latek wyprzedzał kilka pojazdów w miejscu niedozwolonym. Swoim zachowaniem stworzył realne zagrożenie dla motocyklisty, który jechał z przeciwnego kierunku. Kiedy 18-latek zorientował się, że może dojść do czołowego zderzenia, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i dachował.
Podróżował z pasażerem, obaj mogą mówić o szczęściu, ponieważ żaden z nich nie ucierpiał.
Kierujący był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, które dostał 3 miesiące temu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeszcze kulkę w łeb powinni mu załadować = jednego kretyna mniej na świecie.
Takich najduchow to powinni odrazu za kratki .Dostal prawko i zgrywa cwaniaka co to on nie potrafi a tak naprawde to daleko mu do przecietnego kierowcy
Jeszcze kulkę w łeb powinni mu załadować = jednego kretyna mniej na świecie.
Zatrzymali mu audi prawo jazdy?
Takich najduchow to powinni odrazu za kratki .Dostal prawko i zgrywa cwaniaka co to on nie potrafi a tak naprawde to daleko mu do przecietnego kierowcy