Wyprzedzanie na pasach! I to w momencie, gdy piesi nimi przechodzą. Dwóch samochodów, które się zatrzymały, by ich przepuścić. Kiepskie warunki na drodze. Podwójna ciągła. Brak wyobraźni. Coś jeszcze?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jeb*NI KIEROWCY Z PRZEMYSLA , klasa miasstowi
ja tam myślę że on nie chciał przypierdolić w anusa poprzedzającego go auta :D
https://www.facebook.com/mistrzowieparkowaniaprzemysl/?fref=ts
No i jeszcze bak mandatu bo nie wiadomo czyj to synalek był .
IDIOTA
Do Łagru z nim
Pataszon Hahaha