Reklama

Wystawa w Oleszycach

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach mieści się Galeria II Piętro, która od 10. kwietnia przez równy miesiąc zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii.

Autor ekspozycji to obecnie pełniący funkcję proboszcza parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach ksiądz Artur Schodziński.

Jak podają źródła[paywall], jego pasja zrodziła się z pragnienia ukazywania uroku uniwersum. 

W swoim obiektywie udało mu się złapać zarówno piękno naszej polskiej ziemi, jak i pokazać zakątki Ameryki Północnej i Południowej, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Etiopii, Izraela i wielu innych.

Zdjęcia nie podlegają żadnej obróbce, gdyż – jak podkreśla autor – mają w jak najbardziej dokładny sposób odzwierciedlać rzeczywistą urodę tego świata.


fot.Wiktoria Gryniewicz
Ksiądz A. Schodziński jest obecnie proboszczem parafii pw. Narodzenia NMP w Oleszycach.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama