Do dziś na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 958 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 480 osób wyzdrowiało. Odnotowano 55 zgonów.
AKTUALIZACJA 14.07, G. 11
Sanepid informuje, że we wczorajszym komunikacie omyłkowo wykazano 3 osoby w powiecie przemyskim – powinny one zostać doliczone do miasta Przemyśla.
***
Sanepid poinformował dziś o 62 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia COVID-19. To:
wszystkie osoby w ścisłej izolacji.
Wyzdrowiało 12 osób: 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 osoby z powiatu przemyskiego oraz mieszkaniec powiatu przeworskiego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak było mniej w całym kraju to wszyscy posra... maseczki, akcja zostań w domu, zakaz spotkań, zamkniete place zabaw, parki i lasy a w naszym miescie był 1 słownie jeden przypadek :) a teraz jak w jeden dzień na samym podkarpaciu ponad 60 to juz prawie nikt maseczek nawet nie nosi a dystans to parodia , w knajpach tłok, sklepy pełne -ludzie to jednak dziwny gatunek...
Po wyborach.... Moze w końcu ktoś zainteresuje się tym co dzieje się w powiecie jarosławski.m..
a co się dzieję, strzelają? A Nick zaatakował cię mediawirus. biedny
z pewnością - jesteś observatore przedstawicielem dziwnego gatunku. Co mają durne maseczki do zachorowań na grypę. One mają za zadanie osłabić odporność na choroby które maja przyjśc w niedługim czasie. Ale przedstawiciele dziwnego gatunku popierajacy szumowiny i czaskskie noszą maseczki kumulując bakterie i inne dziadowstwo. Popytajcie "chorych" co im jest!!!! Uczcie się matematyki, wypieprzcie z kraju tchorzliwych i niedoiuczonych dokt orków.
https://wrealu24.tv/film/cud-niedawno-gornicy-masowo-zachorowali-teraz-masowo-ozdrowieli-szlachtowicz-i-rola
DOSTALIŚCIE KIEŁBASE WYBORCZĄ I ZUPĘ, A TERAZ DRODZY RODACY POCAŁUJCIE NAS...
Do przedmówcy, żal mi ciebie, włącz myślenie, bądź empatyczny a nie myśl tylko o sobie, już było wielu, którzy negowali covid i zachorowali, część z nich zmarła.A mnie doktorka nie musisz wyp....ać z kraju, z przyjemnością sam go opuszczę i będziesz się dalej leczył u doktora Google, gorzej jak na prawdę będziesz chory i Internet ci nie pomoże
Kij w zakażenia ważna jest reelekcja Endriu i pinset zlotych
Kara Boża za wybory, czy co? A co będzie za 10-12 dni, gdy dowiemy się jak można było "spokojnie iść na wybory", o czym płomiennie zapewniał tow. Premier?
co ty JP pieprzysz o wyborach ,zobacz ile ludzi jest w sklepach bez masek ,jakie odleglosci ,ile ludzi w autobusach w jakich warunkach itp
Jak było mniej w całym kraju to wszyscy posra... maseczki, akcja zostań w domu, zakaz spotkań, zamkniete place zabaw, parki i lasy a w naszym miescie był 1 słownie jeden przypadek :) a teraz jak w jeden dzień na samym podkarpaciu ponad 60 to juz prawie nikt maseczek nawet nie nosi a dystans to parodia , w knajpach tłok, sklepy pełne -ludzie to jednak dziwny gatunek...
Po wyborach.... Moze w końcu ktoś zainteresuje się tym co dzieje się w powiecie jarosławski.m..
a co się dzieję, strzelają? A Nick zaatakował cię mediawirus. biedny