Reklama

Z dwójką dzieci wjechała do rowu

Do kolizji drogowej doszło wczoraj, 28 bm., we Fredropolu.

Kierujący oplem corsą 47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego postanowił skręcić w lewo, niestety nie upewnił się, czy może bezpiecznie wykonać manewr – nie zauważył kierującej seatem, która zaczęła już go wyprzedzać . Doszło do zderzenia.

43-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego zjechała do rowu i uderzyła w skarpę. Na szczęście ani jej, ani dwójce dzieci nic się nie stało.
Kierujący oplem również nie ucierpiał. Oboje byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2017-06-29 16:59:29

    Po pierwsze nie wyprzedza się na psach !;

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2017-06-29 17:04:49

    I nie jedzie się z taką prędkością z dwójką małych dzieci, bo na bank nie było to 40km/h widząc po tym jak wygląda samochód 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości