Reklama

Z ostatniej chwili: Piąty z piłkarzy zmarł w szpitalu

27/03/2016 12:49

Tragiczna wiadomość. Dziś rano, 27 bm., zmarł w szpitalu Kamil Oślizło, piłkarz grający na pozycji obrońcy. Miał 29 lat. W szpitalu wciąż przebywają Kamil Hul i Krystian Pydych, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Szpital opuścił już Damian Bożek.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Sylww - niezalogowany 2016-03-27 13:12:45

    Jakim cudem człowiek mógł wyjść ze szpitala ze złamanym kręgosłupem???? Kurwwww*** jak nie usmiercacie ludzi to z drugiej strony dodajcie im skrzydeł!!!  Potwierdzajcie informacje, a nie piszecie bzdury! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wik - niezalogowany 2016-03-27 13:20:47

    Jezu.. Po pierwsze Kamil Hul,a nie Krystian.. Krystian Pydych ma kręgosłup polamany... Ludzie..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wólka - niezalogowany 2016-03-27 13:30:43

    to nie prawda to Damian Bożek opuścił szpital a Pydych jest w szpitalu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama