Tragiczna wiadomość. Dziś rano, 27 bm., zmarł w szpitalu Kamil Oślizło, piłkarz grający na pozycji obrońcy. Miał 29 lat. W szpitalu wciąż przebywają Kamil Hul i Krystian Pydych, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Szpital opuścił już Damian Bożek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jakim cudem człowiek mógł wyjść ze szpitala ze złamanym kręgosłupem???? Kurwwww*** jak nie usmiercacie ludzi to z drugiej strony dodajcie im skrzydeł!!! Potwierdzajcie informacje, a nie piszecie bzdury!
Jezu.. Po pierwsze Kamil Hul,a nie Krystian.. Krystian Pydych ma kręgosłup polamany... Ludzie..
to nie prawda to Damian Bożek opuścił szpital a Pydych jest w szpitalu
życie.pl potwierdzić i poprawić informacje bo wstyd!
Przykro nam z powodu pomyłki, otrzymaliśmy błędną informację.
W szpitalu wciąż przebywają Kamil Hul i Krystian Pydych, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Oprócz tego że Krystian Pydych ma złamany kręgosłum, jest sparaliżowany częściowo i jest w krytycznym stanie to nic nie zagraża mu.Idiota to pisał.
Dla kierowcy winnego tej katastrofy dożywocie!
trzeba taką kampanie społeczną zrobić by pokazowo kierowca który spowodował tą katastrofe nie wyszedł z pierdla. Nawet jak to będzie kierowca busa którym jechali piłkarze!
Damian Brożek wyszedł ze szpitala .Kamil Hula i Krystian Pydych przebywają w szpitalu. Krystian prawdopodobnie nie ma złamanego kręgosłupa, tylko ma uraz głowy ;"( [*] [*] [*] [*] [*]
Dlaczego dożywocie dla kierowcy .Uważacie że on chciał aby się tak stało .To byli również jego przyjaciele ,koledzy .Uważam ,że najwyższą kare już otrzymał.Żyć dalej z myślą o tym co się stało i jak oceniligo ludzie .Chłopaków szkoda ,byli młodzi ,mieli rodziny ,żony ,dzieci .Najszczersze wyrazy współczucia dla rodzin.
Dokładnie najwyższą karę już dostał a żyć z taką trauma to koszmar nieoceniajcie bo nikt niewie co go spotka i z czym się będzie musiał zmierzyć
Jakim cudem człowiek mógł wyjść ze szpitala ze złamanym kręgosłupem???? Kurwwww*** jak nie usmiercacie ludzi to z drugiej strony dodajcie im skrzydeł!!! Potwierdzajcie informacje, a nie piszecie bzdury!
Jezu.. Po pierwsze Kamil Hul,a nie Krystian.. Krystian Pydych ma kręgosłup polamany... Ludzie..
to nie prawda to Damian Bożek opuścił szpital a Pydych jest w szpitalu