Reklama

Z ponad 3 promilami wsiadł za kierownicę...

Za popełnione przestępstwo niebawem odpowie przed sądem.

Policjanci ruchu drogowego na terenie gminy Grębów zatrzymali do kontroli osobowe audi.

Okazało się, że kierowca jest kompletnie pijany. 57-latek miał 3,13 promila alkoholu w organizmie, ponieważ przed podróżą pił wódkę.

Jego zachowanie klasyfikuje się jako przestępstwo, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna.

Sprawę prowadzi KMP Tarnobrzeg.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości