Ciało zaginionej początkiem maja 18-letniej mieszkanki Rzeszowa dziś przed południem, 16 bm., wyłowiono z Wisłoka w okolicach Mostu Karpackiego.
Około godz. 9.30 pracownik zapory zgłosił policji, że odkrył w wodzie ludzkie ciało. Strażacy wydobyli z rzeki zwłoki młodej kobiety. Okazało się, że jest to zaginiona 18-latka.
Poszukiwano jej w tym regionie od kilku dni, ponieważ kamery miejskiego monitoringu uchwyciły ją w rejonie stadionu miejskiego, jak szła w stronę zapory. Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Przyczyny śmierci młodej kobiety wyjaśni sekcja zwłok.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze