Reklama

Z rzeki wyłowiono ciało zaginionej 18-latki

Ciało zaginionej początkiem maja 18-letniej mieszkanki Rzeszowa dziś przed południem, 16 bm., wyłowiono z Wisłoka w okolicach Mostu Karpackiego.

Około godz. 9.30 pracownik zapory zgłosił policji, że odkrył w wodzie ludzkie ciało. Strażacy wydobyli z rzeki zwłoki młodej kobiety. Okazało się, że jest to zaginiona 18-latka. 

Poszukiwano jej w tym regionie od kilku dni, ponieważ kamery miejskiego monitoringu uchwyciły ją w rejonie stadionu miejskiego, jak szła w stronę zapory. Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Przyczyny śmierci młodej kobiety wyjaśni sekcja zwłok.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości