Reklama

Z Wisłoka wyłowiono pocisk z II wojny światowej

13/07/2016 08:42

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Czudcu w ramach działań „Bezpieczne wakacje” prowadzili kontrolę tzw. „dzikich kąpielisk”. Podczas sprawdzania rzeki Wisłok zauważyli niebezpieczny przedmiot.


fot.KPP StrzyżówPocisk został odnaleziony w poniedziałek (11 bm.) w rzece Wisłok w Przedmieściu Czudeckim. Funkcjonariusze ustalili, że jest to pocisk artyleryjski pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Policjanci zabezpieczają miejsce znaleziska. Neutralizacją niewybuchu zajęli się saperzy.




Na zdj. obok  znajdujący się w rzece pocisk.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości