Przypominamy, że znajdziecie nas również na grupie facebookowej „z ŻYCIEM w obiektywie”.
Chcemy zgromadzić tam miłośników i pasjonatów fotografii chcących podzielić się stworzonymi przez siebie kadrami, które uchwycą piękno Przemyśla i całego Podkarpacia.
Wierzymy, że nasi Czytelnicy to również bardzo zdolni fotografowie i chętnie poznamy naszą społeczność od tej reportersko-fotograficznej strony!
Podzielicie się z nami magią świąt uchwyconą na fotografii?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze