Reklama

Zabrakło piaskarek. Mieszkańcy pomagali kierowcom [WIDEO]

Utworzył się kilkukilometrowy korek, ponieważ ciężarówki nie były w stanie jechać bo oblodzonej drodze. Pługopiaskarek zabrakło, więc ciężkie maszyny zastąpili mieszkańcy ulicy Zamkowej, którzy rozsypywali na jezdnię popiół, dzięki czemu TIRy mogły ruszyć. Do nietypowej sytuacji doszło 14 grudnia po południu w Oleszycach. Wczoraj rozgrywały się w naszym regionie podobne sceny. Wideo naszego zaprzyjaźnionego portalu zlubaczowa.pl stało się w mig hitem internetu!

zlubaczowa.pl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hm - niezalogowany 2017-01-13 11:12:14

    brawo dla tego pana!!!!!!!! pełen szacunek dla niego jeszcze są dobrzy ludzie na tym świecie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lucky - niezalogowany 2017-01-13 11:24:45

    To właśnie jest Podkarpacie i nasi Drogowcy . !!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mata - niezalogowany 2017-01-13 11:30:19

    brawo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości