Utworzył się kilkukilometrowy korek, ponieważ ciężarówki nie były w stanie jechać bo oblodzonej drodze. Pługopiaskarek zabrakło, więc ciężkie maszyny zastąpili mieszkańcy ulicy Zamkowej, którzy rozsypywali na jezdnię popiół, dzięki czemu TIRy mogły ruszyć. Do nietypowej sytuacji doszło 14 grudnia po południu w Oleszycach. Wczoraj rozgrywały się w naszym regionie podobne sceny. Wideo naszego zaprzyjaźnionego portalu zlubaczowa.pl stało się w mig hitem internetu!
zlubaczowa.plTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.brawo dla tego pana!!!!!!!! pełen szacunek dla niego jeszcze są dobrzy ludzie na tym świecie
To właśnie jest Podkarpacie i nasi Drogowcy . !!!!!!
nie sypie bo to nie jego odcinek drogi
Brawo ,brawo,brawo są jednak ludzie ,którzy zawsze są gotowi nieś pomoc.
Na zimowych oponach nie byłoby a tak ciężko jechać!!!i nie piszcie ze to dodatkowe koszty bo tyle ile więcej paliwa spała i czasu stracą na pewno wystarczyloby na zimowki przynajmniej na os napędzana !!
Jeżdżąc po całym Podkarpaciu, stwierdzam że służby drogowe w Lubaczowie są najgorsze w całej Polsce, zastanawiam się czy tam ktoś pracuje, kierowcy pamiętajcie jeżeli jest poniżej 0 stopni i spadło z 5 cm śniegu od Jarosławia w stronę Bełżca nie spotkacie pługu ani piaskarki.
brawo dla tego pana!!!!!!!! pełen szacunek dla niego jeszcze są dobrzy ludzie na tym świecie
To właśnie jest Podkarpacie i nasi Drogowcy . !!!!!!
brawo