Reklama

Zaginęła 38-letnia kobieta. Trwają poszukiwania [ZDJĘCIA]

Kobieta w Nowy Rok wyszła z domu i nie wróciła. W poniedziałek, 8 stycznia, znaleziono jej torebkę.

Rzeszowska policja poszukuje zaginionej od 2 stycznia. W poniedziałek, ok. g. 16, przypadkowa kobieta znalazła nad brzegiem Wisłoka damską torebkę, w której były dokumenty zaginionej.

Kilkunastu policjantów sprawdziło obydwa brzegi Wisłoka i tereny przyległe bezpośrednio do rzeki. Wczoraj, we wtorek, koryto rzeki z wykorzystaniem pontonu sprawdzali z strażacy. Do teraz policjanci nie odnaleźli zaginionej. 


fot.KMP Rzeszów


fot.KMP Rzeszów


fot.KMP Rzeszów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości