Kobieta w Nowy Rok wyszła z domu i nie wróciła. W poniedziałek, 8 stycznia, znaleziono jej torebkę.
Rzeszowska policja poszukuje zaginionej od 2 stycznia. W poniedziałek, ok. g. 16, przypadkowa kobieta znalazła nad brzegiem Wisłoka damską torebkę, w której były dokumenty zaginionej.
Kilkunastu policjantów sprawdziło obydwa brzegi Wisłoka i tereny przyległe bezpośrednio do rzeki. Wczoraj, we wtorek, koryto rzeki z wykorzystaniem pontonu sprawdzali z strażacy. Do teraz policjanci nie odnaleźli zaginionej.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze