Nie tylko podczas oficjalnych uroczystości pod pomnikami, obeliskami, tablicami, w biało-czerwonych pochodach, nie tylko podczas oficjalnych przemówień i składania kwiatów, można było świętować 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Doskonale pokazali to młodzi adepci piłki ręcznej w Przemyślu.
Przez dwa dni, 11 i 12 listopada br., w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu około 140 młodych sportowców z 10 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci pod hasłem „Gramy dla Niepodległej”.
Oprócz zespołów z Przemyśla, zagrały także ekipy z Rzeszowa, Przeworska, Jarosławia i Lubienia Wielkiego w obwodzie lwowskim w Ukrainie. Sponsorem strategicznym imprezy był...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 83% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze