Reklama

Młodzi adepci piłki ręcznej w Przemyślu zagrali dla „Niepodległej” [ZDJĘCIA]

Nie tylko podczas oficjalnych uroczystości pod pomnikami, obeliskami, tablicami, w biało-czerwonych pochodach, nie tylko podczas oficjalnych przemówień i składania kwiatów, można było świętować 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Doskonale pokazali to młodzi adepci piłki ręcznej w Przemyślu.

Przez dwa dni, 11 i 12 listopada br., w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu około 140 młodych sportowców z 10 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci pod hasłem „Gramy dla Niepodległej”.

Oprócz zespołów z Przemyśla, zagrały także ekipy z Rzeszowa, Przeworska, Jarosławia i Lubienia Wielkiego w obwodzie lwowskim w Ukrainie. Sponsorem strategicznym imprezy był...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 83% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama