Do tej pory na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 422 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 340 osób wyzdrowiało, 38 zmarło.
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, że wyzdrowiała kolejna osoba z naszego regionu – to kobieta w sile wieku z powiatu lubaczowskiego.
Niestety potwierdzono także 8 nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV2:
6 osób z powiatu przemyskiego (trzech mężczyzn i trzy kobiety )przebywające w izolacji
starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego (hospitalizacja)
starszy mężczyzna z m. Rzeszowa (izolacja)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.
Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.
Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.
Dlaczego usówacie komentarze z prawdą na temat zakażeń
Może tak w skrócie: nie noszą maseczek, bo nie ma takiej potrzeby a ta cała "epidemia" została sztucznie wymyślona i podtrzymywana dla siania paniki w umysłach takich ludzi jak ty.
Jest obowiązkiem noszenie maseczek w sklepach i kościołach więc jak się nie znasz to nie pierdol
Jest obowiązek noszenia masek w sklepie dezynfekcji rak przy wejściu do sklepu i trzymania odstępu. Niestety nie Jest to stosowane. Ludzie wlaza bez masek . Jakby mogli to wskoczyli by 2 osobie na plecy A na środek z dezynfekcja nawet nie patrzą. Nie wspomne ze wlazi sie tez w rekawicach krorymi sie wczesniej szlak wie co macalo tez bez dezynfekcji.I o dziwo robią tak starsi. A na upomnienie od załogi sklepu słyszy się SPIERDALAJ.wiec.....
To prawda. Nikt nie uważa już teraz, A szczególnie ludzie starsi, którzy powinni na siebie bardziej uważać.
Bo wszyscy myślą, że epidemia już minęła bo zostały zniesione maseczki. Lecz zniesienie maseczek tylko na świeżym powietrzu. W galerii Sanowej w Przemyślu macie przykład jak rodzice z małymi dziećmi spacerują bez maseczka i rękawiczek. Przy wejściu do galerii stoi Pan ,który upomina ludzi ,którzy nie posiadają na buzi maseczek,lecz śmieszne jest to że upomina tylko osoby starsze,bo młodych się boi bo dostanie parę ch....od nich. I tak to wszystko działa. Ludzie opamiętajcie się i przestrzegajcie zasad
Najbardziej jestem zły na zniesienie kwarantanny. Przyjeżdżają z zagranicy włóczą się wszędzie,rozkoszą zarazę i po tygodniu jadą dalej zarabiać . Każdy mądry obywatel ,który ma trochę oleju w głowie sam powinien pomyąleć i siedzieć te dwa tyg w domu mimo ,że niema już kwarantanny po powrocie. Piepszone przepisy ,a zachorowań z dnia na dzień coraz więcej
Ludzie powiedzcie dlaczego Urząd pocztowy w Dubiecku jest już prawie 2 tyg nieczynny. Co tam się stało??? Czy poczta zbankrutowała??? Dodzwonić się nie można. Paczkę chcę nadać,na paczkę też czekam. Co u licha
Dlaczego kwarantanna?? Przecież twierdzą ,że u nas wszyscy że zdrowiem w porządku i że nikt z poczty nie miał kontaktu z osobami chorymi
Chorym widocznie płacą za milczenie
ALE CZŁONEK RODZINY pracownika mógł mieć kontakt.
To napiszcie kto jest chory u po kłopocie
W Leclercu w Przemyślu najlepiej zrobili. Automat do dezynfekcji rąk nieczynny i hooj. Nikt nikogo nie kontroluje, każdy wchodzi na sklep bez kontroli.
Nie chcę być niegrzeczny, ale muszę powiedzieć, że tego wirusa - tyle, że bez korony - to widzę właśnie u "Wkurw..." Lecz się człowieku!
do Listonosz - Urząd pocztowy w Dubiecku zamknięty bo pewnie odrabia SASINA stracone 70 mln/zł strat za wydruk kart wyborczych - ktoś musi pokryć straty !!! przecież nie SASIN
Teee listonosz co Ty pieprzysz poczta w Dubiecku cały czas pracuje nie była zamknięta ani chwilę listonosze i listonoszki byli na przymusowej kwarantannie a pocztę rozwozili chłopaki z Przemyśla i jeden z Dynowa. Po ujemnych wynikach wrócili do pracy nie siejcie zamętu
Do Listonosza z Przemyśla. Oczywiście,że powrócili do pracy dzisiaj lecz nie wszyscy,więc ktoś musi mieć tą zarazę
Najważniejsze że na całym świecie nas podziwają jak żeśmy sobie jako Polska poradzili z tą pandemią, i tego się trzymaj jeden z drugim. I cichosza że są jakieś przypadki.
Ale listonoszu pisałeś że urząd 2 tygodnie nieczynny a to nie prawda a to że jeden nie wrócił to nie znaczy że ma Covid
Poluzowania w temacie reżimu sanitarnego faktycznie prowadzą do większego ryzyka związanego z zarażeniem. Jak radzą eksperci z https://biodezynfekcja.eu/ bardzo istotna jest profilaktyka i przestrzeganie zasad dystansu społecznego. Regularna dezynfekcja wszystkiego minimalizuje ryzyka związane z rozprzestrzenianiem się wirusa.
Jeszcze dwa miesiące temu za umycie auta i wyjście z domu lub wyjazd i też inne można było dostać mandat przecież statystyki zachorowalności wcale się nie zmieniły ciągle jesteśmy w martwym punkcie
Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.
Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.
Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.