Reklama

Zakażone: 6 osób z powiatu przemyskiego i 1 z jarosławskiego

Do tej pory na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 422 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 340 osób wyzdrowiało, 38 zmarło.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, że wyzdrowiała kolejna osoba z naszego regionu – to kobieta w sile wieku z powiatu lubaczowskiego.

Niestety potwierdzono także 8 nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV2:

6 osób z powiatu przemyskiego (trzech mężczyzn i trzy kobiety )przebywające w izolacji

starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego (hospitalizacja)

starszy mężczyzna z m. Rzeszowa (izolacja)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wkurw..... - niezalogowany 2020-06-12 11:05:52

    Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone  cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we  mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa  chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2020-06-12 11:07:02

    Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone  cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we  mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa  chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2020-06-12 11:08:13

    Wszystko to ,że ģówniarze,pierdolone  cwaniaki przestali przejmować się tym wirusem. Chodzą skurwiele bez masek,większość z nich przeszła chorobę nawet nie wiedząc że ją ma. Pytam się dlaczego obostrzenia są zniesione, dlaczego księża nie ponoszą kar za to,że pozwalają ludziom tłumnie uczestniczyć we  mszach bez maseczek i rękawiczek. Dlaczego niema kwarantanny dla ludzi wracających z zagranicy ?? Coraz więcej osób przybywa  chorych w Powiecie przemyskim . Mówcie głośno skąd te osoby są,z jakich miejscowości.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości