Reklama

Zakończyła się III edycja Salezjańskiej Ligi Letniej

05/09/2016 14:03

Przez cały sierpień na sztucznej nawierzchni boiska salezjańskiego rozgrywane były mecze w ramach się III Edycji Ligi Salezjańskiej. Rywalizowało prawie 30 zespołów.

Równolegle trwał także program „Wakacje z Trenerem Środowiskowym”. W obu przedsięwzięciach udział wzięło ponad 400 osób. Mecze rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2004 i młodsi, 2000 i młodsi, a także w kategorii Open, czyli powyżej lat 16. 26 sierpnia br. odbyło się zakończenie ligi w kategoriach młodszych, gdzie podczas mini pikniku rozegrano mecze finałowe. Natomiast  dwa dni później odbyły się finały w kategorii Open oraz IV edycja Turnieju o Puchar Proboszcza parafii św. Józefa w Przemyślu. Przez cały czas trwania turnieju o oprawę muzyczną dbała Orkiestra Salezjańska. Mecze sędziowali: Wojciech Kamiński, Piotr Kowalski, Michał Kamiński, Robert Bal, Łukasz Palko, Mariusz Zamirski, Emilia Nuckowska i Anna Dubiel. Koordynatorem turnieju był radny Maciej Kamiński, a organizatorami: Salos Przemyśl, parafia pw. św. Józefa w Przemyślu, POSiR Przemyśl, Wydział Spraw Społecznych UM Przemyśl oraz Zarząd Osiedla „Salezjańskie”.

Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują za wsparcie: biskupowi Stanisławowi Jamrozkowi, posłance Annie Schmidt-Rodziewicz, senatorowi Mieczysławowi Golbie, prezydentowi Przemyśla Robertowi Chomie oraz jego zastępcom Grzegorzowi Hayderowi i Januszowi Hamryszczakowi, wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Przemyśla Robertowi Balowi, radnym: Łucji Podbilskiej, Małgorzacie Gazdowicz, Stanisławowi Surmie, Danielowi Dryniakowi, Januszowi Łukasiewiczowi – przewodniczącemu Zarządu Osiedla „Salezjańskie” oraz firmom: Auto Moto Fan, PWiK Przemyśl i MPEC Przemyśl.

Reklama

Wyniki


Kategoria wiekowa 2004: 1. Parafia Kmiecie, 2 Polonia Przemyśl 2005, 3. Czuwaj Przemyśl, 4. Salos Przemyśl, 5. ZS Ujkowice.

Najlepszy zawodnik: Piotr Horbaczek (Salos Przemyśl), najlepszy bramkarz: Ernest Raczkowski, najlepszy strzelec: Hubert Milanowski, nagroda fair-play: ZS Ujkowice.

***

Kategoria wiekowa 2000: 1. Salos Przemyśl, 2. Radka Radymno, 3.Gumowe Misie, 4. Pikulice Ministranci, 5. FC Zasanie.

Najlepszy zawodnik: Piotr Stecyk (Gumowe Misie), najlepszy bramkarz: Ernest Raczkowski (Polonia Przemyśl 2005), najlepszy strzelec: Hubert Milanowski (Parafia Kmiecie).

***

Kategoria Open – mecz o 3. miejsce: Amatorzy Futbolu – Barcelona 6:0; finał: Wesołe Pomidory – Blok Team 1:3.

Reklama

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Partyka, najlepszy strzelec i zawodnik: Kamil  Widyński, nagroda fair-play : Radka Radymno.

***


Kamil Krukiewicz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama