Do śmiertelnego wypadku doszło 11 bm., około godz.14.30, na ul. Węgierskiej w Kańczudze.

Jak informuje oficer parsowy KPP Przeworsk mł. asp. Renata Jaremko ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że: kierujący fiatem cinquecento, jadąc od strony Przeworska w kierunku Dynowa, na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie zasłabł za kierownicą, zjechał na pobocze i wjechał do przydrożnego rowu.
Mężczyzna wypadł z pojazdu i uderzył w betonowy przepust. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, 47-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego zmarł.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wow ty to nawet umiesz sekcje robić przez neta ;)
Jak od strony przeworska jechał jak w oddali biedronkę widać ?
Jak zwykle.. Źle informacje są podane. Tak jak napisał Tom wyżej. Jakim cudem mógł jechać od strony Przeworska skoro samochód jest skierowany w zupełnie inną stronę?
aaaa dlaeczego wypadł ??? bo nie miał pasów proste !
iii to takim starym cieniasem ile mógł mieć 60 km/h zabujcza prędkość pasy ludzie pasyyy
"zabujczy" to by Ci się słownik ortograficzny przydał..
Od strony Dynowa w kierunku Przeworska...przynajmniej tak po śladach widać...
Ty "cyku" chwyć sie nauki! Ortografi i Fizyki Bo po nicku przestraszony jestes. Obrazasz czyjs samochod, a sam pewnie nie masz.
Zawał serca miał. Tyle to badania
wow ty to nawet umiesz sekcje robić przez neta ;)
Jak od strony przeworska jechał jak w oddali biedronkę widać ?