28 lipca był w Urzędzie Miasta i Gminy w Sieniawie dniem pożegnania wieloletnich pracowników. Na zasłużoną emeryturę odszedł Janusz Świt – zastępca burmistrza oraz Edward Socha – specjalista ds. budownictwa ogólnego, gospodarki wodnej i kanalizacji.
Burmistrz Adam Woś, sekretarz Barbara Matyja i przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieniawie Danuta Król, w obecności kierowników referatów, pracowników urzędu, a także dyrektorów i pracowników jednostek organizacyjnych, uroczyście wręczyli panom listy gratulacyjne, kwiaty i upominki, wyrażając nadzieję, że nadchodzący czas będzie zasłużonym odpoczynkiem i okazją do realizacji planów i marzeń, na które być może brakowało czasu przez lata pracy.
W związku ze zwolnieniem się stanowiska zastępcy włodarza miasta i gminy już 3 sierpnia, zarządzeniem nr 0050/58/2022, na to miejsce został powołany Sebastian Padiasek, który wcześniej[paywall] pracował w referacie edukacji i sportu. Związany był też z Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” i przez wiele lat był zawodnikiem sieniawskiego „Sokoła”.
– Życzę, by Pańskie relacje ze współpracownikami oparte były na zaufaniu, szacunku i otwartości, życzę trafnych decyzji, skuteczności i aby podejmowane działania przyniosły osiągnięcia służące rozwojowi miasta i gminy oraz dobru wszystkich jego mieszkańców. Jestem przekonany, że powierzoną funkcję będzie pan pełnił z należytą sumiennością oraz dbał o sprawne funkcjonowanie naszej gminy – podkreślił burmistrz Sieniawy.

fot.UMiG Sieniawa
3 sierpnia, zarządzeniem nr 0050/58/2022, na stanowisko zastępcy burmistrza został powołany Sebastian Padiasek, który wcześniej pracował w referacie edukacji i sportu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze