Reklama

Zasłużona emerytura i zmiany na stanowiskach

28 lipca był w Urzędzie Miasta i Gminy w Sieniawie dniem pożegnania wieloletnich pracowników. Na zasłużoną emeryturę odszedł Janusz Świt – zastępca burmistrza oraz Edward Socha – specjalista ds. budownictwa ogólnego, gospodarki wodnej i kanalizacji.

Burmistrz Adam Woś, sekretarz Barbara Matyja i przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieniawie Danuta Król, w obecności kierowników referatów, pracowników urzędu, a także dyrektorów i pracowników jednostek organizacyjnych, uroczyście wręczyli panom listy gratulacyjne, kwiaty i upominki, wyrażając nadzieję, że nadchodzący czas będzie zasłużonym odpoczynkiem i okazją do realizacji planów i marzeń, na które być może brakowało czasu przez lata pracy.

W związku ze zwolnieniem się stanowiska zastępcy włodarza miasta i gminy już 3 sierpnia, zarządzeniem nr 0050/58/2022, na to miejsce został powołany Sebastian Padiasek, który wcześniej[paywall] pracował w referacie edukacji i sportu. Związany był też z Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” i przez wiele lat był zawodnikiem sieniawskiego „Sokoła”.

Reklama

– Życzę, by Pańskie relacje ze współpracownikami oparte były na zaufaniu, szacunku i otwartości, życzę trafnych decyzji, skuteczności i aby podejmowane działania przyniosły osiągnięcia służące rozwojowi miasta i gminy oraz dobru wszystkich jego mieszkańców. Jestem przekonany, że powierzoną funkcję będzie pan pełnił z należytą sumiennością oraz dbał o sprawne funkcjonowanie naszej gminy – podkreślił burmistrz Sieniawy.


fot.UMiG Sieniawa
3 sierpnia, zarządzeniem nr 0050/58/2022, na stanowisko zastępcy burmistrza został powołany Sebastian Padiasek, który wcześniej pracował w referacie edukacji i sportu.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama