Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 7 bm., po godz. 16, na odcinku drogi krajowej nr 94 w Rogóżnie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To było 6.bm.Jechaliśmy akurat do Rzeszowa jak mijaliśmy ten wypadek.
RPZ-ty to specyficzni kierowcy, można się spodziewać wszystkiego. Uważajcie na auta z tymi blachami
RPZ-ty to masakra zachowują się na drodze jakby mieli zamiast głowy główkę kapusty.
A z Ciebie niby taki kierowca dobry? W twoim rejonie tak samo ludzie jeżdżą i wypadki się zdarzają
To było 6.bm.Jechaliśmy akurat do Rzeszowa jak mijaliśmy ten wypadek.
RPZ-ty to specyficzni kierowcy, można się spodziewać wszystkiego. Uważajcie na auta z tymi blachami
a Ty niby tak dobrze jeździsz ?!