Reklama

Zaszczep się na festynie z KGW

09/09/2021 11:21

W najbliższych dniach będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w dwóch miejscowościach na terenie gminy Kańczuga.

To kolejna taka inicjatywa na terenie gminy.

Ostatnie tego typu akcje miały miejsce 30 sierpnia w Siedleczce i 31 sierpnia w Rączynie oraz 4 września w Łopuszce Wielkiej. W tych dniach można się było zaszczepić jednodawkową szczepionką firmy Jonson&Jonson albo dwudawkową Pfizera.

Tak samo będzie podczas akcji szczepień planowanych w niedzielę, 12 września. W godzinach od 12 do 17 festyny organizowane w ramach Narodowego Programu Szczepień odbędą się Niżatycach i Sieteszy.

Niejako przy okazji wspólnej zabawy będzie można skorzystać z możliwości przyjęcia szczepionki w Domu Ludowym w Niżatycach i remizie OSP w Sieteszy. W tej pierwszej miejscowości uczestników festynu bawić będzie Kapela Kańczucka. Przewidziany są też: mecz piłki nożnej Sobol Niżatyce – goście, atrakcje i upominki dla najmłodszych, pokazy ratownictwa, a dla łasuchów mnóstwo pyszności przygotowanych przez panie z KGW Niżatyce.

W Sieteszy w programie festynu również nie braknie atrakcji dla najmłodszych, przysmaków (o nie zadbają gospodynie z miejscowego KGW) i pokazów ratownictwa.

W obu miejscach dla szczepiących się przewidziane są upominki. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama