Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów doszło 18 bm., ok. g. 17.30 w Nizinach.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo proszę o kontakt osoby jadące nissanem lub ich rodzinę a-lajczak@o2.pl
Bardzo proszę o kontakt osoby jadące nissanem lub ich rodzinę a-lajczak@o2.pl