Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę, ok. g. 18, na skrzyżowaniu ul. Jarosławskiej z Wiejską w Oleszycach. Trzy osoby odwieziono do szpitala, na szczęście żadna z nich poważnie nie ucierpiała.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze