Reklama

Zderzenie 3 pojazdów na skrzyżowaniu

Przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

Wczoraj, 21 listopada, około godziny 10, na skrzyżowaniu ulic Wiejskiej z Grunwaldzką w Ropczycach kierujący audi 54-letni mieszkaniec gminy Ropczyce nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą.

23-letni mieszkaniec gminy Ostrów, który jechał skodą, został zepchnięty na chevroleta. Kierująca nim 34-letnia mieszkanka gminy Dębica oczekiwała właśnie na przejazd przed skrzyżowaniem.

Załaga pogotowia ratunkowego przebadała uczestników, na szczęscie nikt nie ucierpiał. Kierowcy byli trzeźwi.

Reklama


fot.KPP Ropczyce
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości