Reklama

Zderzenie 3 pojazdów

Do zdarzenia doszło 12 bm., około godz. 7, w Berezce.

Prawdopodobnie zamieć śnieżna i śliska nawierzchnia przyczyniły się do tego, że kierowca suzuki zsunął się do rowu.

Kiedy kierujący seatem zatrzymał się, by mu pomóc, uderzył w niego jadący prawdopodobnie ciut za szybko volkswagen, który chwilę wcześniej zderzył się z piaskarką. Kierujący potrącił też stojącego na jezdni kierowcę suzuki, który usiłował wypchnąć swój pojazd z rowu.

Kierowca passata, 42-letni mieszkaniec powiatu leskiego, trafił do szpitala. Potrąconemu mężczyźnie na szczęście nic poważnego się nie stało. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości