Do zdarzenia doszło dziś rano, 24 bm., na drodze relacji Pisarowce – Nowosielce.
Kierujacy audi 27-letni obywatel Ukrainy doprowadził do zderzenia z dostawczym fordem i ciężarowym dafem.
W wyniku zderzenia dwie osoby trafiły do szpitala, na szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń.
Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierujący audi został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze