Do zdarzenia doszło 17 bm., tuż przed godziną 8, na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Świętego Jana Nepomucena w Przemyślu.
Jak podaje przemyska policja: kierująca pojazdem ford mondeo, jadąc ulicą Grunwaldzką w kierunku Ostrowa, zderzyła się z pojazdem peugeot, wyjeżdżającym z ulicy Świętego Jana, w kierunku ulicy Jagiellońskiej.
Peugeotem kierowała 52-letnia mieszkanka Przemyśla. Kobieta z obrażeniami została odwieziona do przemyskiego szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze