W Trzebownisku na DK 19 trwają utrudnienia w ruchu. Nie wiadomo, kiedy droga zostanie odblokowana.
Jak podaje KWP, autobus komunikacji miejskiej zderzył się z samochodem osobowym i dostawczym dziś, 16 bm., przed godz. 9. Ranni zostali kierowca autobusu i fiata ducato oraz jedenastu pasażerów autobusu.
Droga na tym odcinku jest całkowicie zamknięta, objazd przez Trzebownisko.
Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. Na miejscu wciąż pracują policjanci i służby ratownicze.
Przed godz. 13 zakończyły się czynności i ruch na drodze został przywrócony.
Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący fiatem ducato nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z autobusem jadącym w kierunku Rzeszowa. Autobus uderzył jeszcze w toyotę oczekującą na możliwość wjechania na skrzyżowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Po cholere dodajecie zdjęcie z Przemyśla ? skoro wypadek jest całkiem w innym rejonie ??żałosne .....
Osoby ranne podróżujące autobusem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-nadulska@o2.pl
Po cholere dodajecie zdjęcie z Przemyśla ? skoro wypadek jest całkiem w innym rejonie ??żałosne .....
Osoby ranne podróżujące autobusem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-nadulska@o2.pl